Logitech’ten oyuncular için yeni ekipmanlar!

Logitech G, yeni nesil G603 kablosuz oyun mouse’u, G613 Lightspeed mekanik oyun klavyesi ve G840 XL oyun mouse pad’ini duyurdu.Logitech G, yeni geliştirdiği HERO optik sensörünü ve gelişmiş LIGHTSPEED kablosuz teknolojisini kullanan yeni ürünlerini oyuncuların beğenisine sundu. Logitech G613 LIGHTSPEED Mekanik Oyun Klavyesi, Logitech G603 Kablosuz Oyun Mouse’u ve Logitech G840 XL Oyun Mouse Pad’i yüksek performanstan ödün vermek istemeyenler için yepyeni bir masaüstü deneyimi sunuyor.

HERO Optik Sensör, uzun pil ömrüne sahip, yüksek performanslı bir kablosuz oyun mouse’u yaratma hedefiyle Logitech G tarafından üretildi. Yeni nesil, yüksek verimli optik algılayıcı HERO sensörü, sektöründe lider bir performans sergileyerek 10 kat daha fazla güç verimi sunuyor. HERO, 12.000 DPI’a kadar çıkan hassasiyetiyle sıra dışı isabet oranı ve duyarlılık sağlıyor.G603, en üst seviye oyuncuların bile isteklerini karşılayacak kablosuz bir deneyim sunuyor. Logitech G’nin sıra dışı isabet ve kesinlik sağlayan HERO sensörüne sahip ilk oyun mouse’u G603, 12.000 DPI hassasiyetine çıkabiliyor. 500 saatlik kesintisiz oyun performansıyla eşsiz bir performans sergileyen mouse, oyun oynanmadığı zamanlarda LO modunda 8 ms tepki süresiyle, batarya ömrünü 2 AA pille 18 aya kadar artırabiliyor. LIGHTSPEED kablosuz teknolojisini kullanan mouse, bazı kablolu oyun mouse’larını bile geride bırakarak rakipsiz bir güven sunuyor.

G613 Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi.G613 Kablosuz Mekanik Klavye, kullandığı LIGHTSPEED teknolojisi sayesinde 1 ms’lik tepki hızına ulaşırken, kesintisiz iletimiyle de üstün bir performans sunuyor. Bluetooth ile birden fazla cihaza bağlanabilen G613, 2 AA pille 18 aya kadar kesintisiz oyun deneyimi yaşatıyor.İdeal hız ayarı için oyunculara programlanabilir 6 özel G-Tuşu sunan klavye aynı zamanda Logitech’in seçkin Romer-GTM mekanik tuş anahtarlarıyla profesyonel düzeyde performans ve dayanıklılık sağlıyor. 1,5 mm’lik kısa aktivasyon mesafesi olan Romer-GTM, standart mekanik tuş anahtarlarına göre %25’e kadar daha hızlı. Oyun geliştirmeye yönelik tasarlanan Romer-GTM tuş anahtarı, hız, hassasiyet ve sessiz performansın mükemmel bileşimini sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir